Hideki Kamiya z PlatinumGames wypowiedział się na temat aktorki głosowej Bayonetty

Rozrywka

©

Hideki Kamiya, wiceprezes PlatinumGames i deweloper znany z prac nad Devil May Cry i Bayonettą skomentował ostatnie twierdzenia byłej wykonawczyni Bayonetty, Heleny Taylor, że zaoferowano jej jedynie 4 tysiące dolarów za powrót do roli w Bayonetcie 3.

Wcześniej dzisiaj, była aktorka Bayonetta Ellena Taylor wezwała fanów serii do bojkotu trzeciej gry z serii i powiedziała, że nie powróciła, aby głosować tytułową postać, ponieważ zaoferowano jej tylko 4000 dolarów za głos w całej grze, nazywając ofertę “obraźliwą” i mówiąc, że sprawiła, że poczuła się niespokojna i przygnębiona.

Po twierdzeniach Taylora, Kamiya zatweetował: “Smutne i niefortunne z powodu tego podejścia do nieprawdy. To wszystko, co mogę teraz powiedzieć”, najwyraźniej obalając słowa Taylora i twierdząc, że są one nieprawdziwe. Kamiya nie powiedział wprost, że odpowiada na oskarżenia Taylora, ale biorąc pod uwagę czas powstania tweeta i to, co w nim napisano, wydaje się, że tak właśnie jest.

Co ciekawe, Kamiya wspomina, że to wszystko, co może powiedzieć “teraz”, najwyraźniej sugerując, że w przyszłości będzie mógł powiedzieć więcej. Taylor wspominała w swoich filmikach, że jest pod NDA, ale nie boi się go złamać, bo nie ma nic, co Nintendo czy Platinum mogłoby zabrać, więc możliwe, że Kamiya też jest pod NDA w związku z tą sytuacją.

W ramach wideo wyjaśniającego sytuację, Taylor powiedziała, że osobiście napisała do Hideki Kamiya o niesprawiedliwej ofercie w nadziei, że będzie mógł zaoferować jej bardziej sprawiedliwą ofertę. powiedział Taylor:

Napiszę do Hideki Kamiya. Napiszę do niego i zapytam, ile jestem warta. Poprosiłem więc znajomego, który prowadzi interesy w Japonii, aby napisał do niego list po japońsku. Wiem, że przeczytał, bo dostałem odpowiedź. Dostałam odpowiedź, że docenia mój wkład w grę i że fani naprawdę chcieli, żebym podkładała głos, a wspomnienie pierwszego spotkania ze mną jako Bayonettą jest wspomnieniem, które pielęgnuje. Pomyślałem więc: “Świetnie. Dzięki Bogu.” Potem zaproponowali mi 4 tys. dolarów.

#Hideki #Kamiya #PlatinumGames #wypowiedział #się #temat #aktorki #głosowej #Bayonetty

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska