Nowy iPad 2022: tak będzie wyglądał tablet Apple

Nowy iPad 2022 Elektronika
W sieci pojawiły się rendery pokazujące fragmenty tego, jak może wyglądać nadchodzący budżetowy tablet Apple iPad 2022. Mamy tu sporo zmian wizualnych, a dwa niepożądane elementy pozostaną na swoim miejscu.

W sieci pojawiły się rendery pokazujące fragmenty tego, jak może wyglądać nadchodzący budżetowy tablet Apple iPad 2022. Mamy tu sporo zmian wizualnych, a dwa niepożądane elementy pozostaną na swoim miejscu.

Renderingi CAD podstawowego tabletu Apple iPad 2022, tabletu klasy podstawowej, wyciekły dzięki producentowi obudów. Dzięki informacjom zawartym w pliku możemy dowiedzieć się o niektórych zmianach konstrukcyjnych, w tym o zmianach wymiarów urządzenia. Jeśli dane się potwierdzą, będziemy mieli powody do satysfakcji i rozczarowania. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy od tego modelu.

Nowe tanie renderingi iPad 2022

Rendery CAD przedstawiające, jak może wyglądać podstawowy iPad 2022, dzięki uprzejmości MySmartPrice. Oczywiście trzeba poprawić to, że nie wszystko znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistych działaniach Apple. Jednak na podstawie tego, z czym mamy obecnie do czynienia, możemy wyciągnąć wiele wniosków. W punkcie.

Przede wszystkim nowy iPad przyjmie kanciastą konstrukcję znaną ze smartfonów Apple iPhone 12 i 13 oraz nowszych tabletów Apple iPad Pro. To cieszy, gdyż mówimy o prawdziwym powiewie świeżości. Obłe kształty trąciły już myszką, przez co dla wielu osób urządzenie mogło wydawać się już leciwe. Niestety, ekran w dalszym ciągu będzie otoczony z każdej strony relatywnie szerokimi ramkami. Mało tego, pod spodem znajdzie się standardowy czytnik linii papilarnych Touch ID w przycisku home, natomiast nad wyświetlaczem umieszczono kamerkę do selfie oraz wideorozmów.

Na plus jest to, że tablet będzie oferować wyższą przekątną ekranu. Zamiast 10,2”, jak w modelach wcześniejszych, nowy tani iPad 2022 zaoferuje 10,5” lub 10,9” wyświetlacz. Różnica „na papierze” wydaje się niewielka, ale w rzeczywistości może to wpływać bardzo pozytywnie na przyjemność korzystania z urządzenia. Jeśli zaś chodzi o wymiary, te powinny wynieść 248,62 x 179,5 x 6,98 mm. Co to oznacza?Urządzenie będzie krótsze, ale szersze i cieńsze. Wpisuje się w aktualne trendy wzornicze.

Według przecieku Apple iPad 2022 będzie pracował pod kontrolą chipsetu Apple A14 Bionic znanego ze smartfona iPhone 12. Możemy też liczyć na technologię 5G (w droższych wersjach z modemami), WiFi 6, a nawet 6 GB RAM. Cena jest oczywiście niewiadomą, ale w tym roku nie spodziewam się, że spadnie poniżej 2000. Złotówkę znajdziemy jesienią.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska