iPhone 15 Ultra będzie najdroższy w ofercie i otrzyma szereg innowacji

iPhone-15-Ultra-będzie-najdroższy-w-ofercie-1800x978 Technologii

Wszystkie cztery smartfony z serii iPhone 15 otrzymają innowację. Który jest obecnie dostępny tylko dla użytkowników iPhone’a 14 Pro i iPhone 14 Pro Max – notch Dynamic Island. Eksperci przewidują jednak, że model Ultra będzie się znacznie różnił od pozostałych.

9 stycznia smartfon iPhone skończył 16 lat. Potem firma apple wprowadziła iPhone 2G i świat gadżetów się zmienił.

iPhone-15-Ultra-będzie-najdroższy-w-ofercie

Design Iphone 15

Pojawiają się doniesienia, że rozpoczęto już ostateczne zatwierdzanie projektu smartfonów iPhone 15. Zmiany w nim będą minimalne.

Analityk Mark Gurman zauważył, że wszystkie cztery smartfony otrzymają wycięcie Dynamic Island. Czy niektórym się to podoba czy nie, grzywki to już przeszłość. iPhone 15 i iPhone 15 Plus otrzymają odpowiednio 6,1-calową i 6,7-calową przekątną wyświetlacza.

Częstotliwość odświeżania wyniesie 60Hz i nie ma planów na wsparcie Always na wyświetlaczu. iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra będą miały wyświetlacze o przekątnej odpowiednio 6,1 i 6,7 cala, ale ze wsparciem 120 Hz i Always on display. Bardziej przystępne cenowo modele nie dostaną 120Hz.

Ceny Iphone 15

Ze względu na słabą sprzedaż iPhone’a 14 Plus, Apple może obniżyć cenę iPhone 15 iPhone 15 Plus. Zwiększenie różnicy w kosztach pomiędzy modelami Pro.

Niektórzy insiderzy są jednak pewni, że cena iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus pozostanie na tym samym poziomie, co modele 14. generacji. Cena iPhone’a 15 Pro może wzrosnąć o 100 dolarów.

iPhone 15 Pro Max prawdopodobnie pojawi się jako iPhone 15 Ultra, który według prognoz będzie kosmicznie drogi. Ilość innowacji będzie odpowiadała. Jest tytanowa obudowa, rekordowy czas pracy na baterii, złącze Type-C i inne układy, o których dowiemy się później.

Do sieci wyciekły także informacje na temat iPhone 16. Który zostanie ujawniony jesienią 2024 roku. Model Ultra mógłby dostać skaner Face ID pod ekranem, a samo wcięcie byłoby okrągłe. Taka decyzja może jednak źle wpłynąć na rozpoznawalność smartfonów Apple i zbliżyć je do urządzeń z Androidem.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska