Jak gracze recenzowali Dead Space Remake na Steam? “Po prostu bomba” i “Wszystko jest najwyższej klasy”

Rozrywka

Remake Dead Space został wydany wczoraj (27 stycznia) i zebrał bardzo pozytywne recenzję od graczy na Steam. Z projektu zadowoleni byli jednak także krytycy.

W chwili pisania tego tekstu gra ma ocenę 87%.

dead space remake recenzja
dead space remake recenzja

A oto co piszą gracze w swoich recenzjach:

Wśród plusów gracze podkreślają przede wszystkim piękną grafikę i dobrą optymalizację, zwłaszcza w porównaniu z The Callisto Protocol, które wielu właśnie z tego powodu krytykowało w pierwszych dniach po premierze. Niektórzy gracze wymieniali jednak słabą wydajność jako wadę.

Dead Space to trzecioosobowa gra akcji-horror w klimacie sci-fi, której akcja rozgrywa się na statku kosmicznym Ishimura. Główny bohater (Isaac) musi przetrwać wśród tak zwanych Necromorphów.

Remake posiada nie tylko zupełnie nową grafikę, ale także “poprawioną” rozgrywkę. Dodatkowo jest jeszcze tajemnicze zakończenie.

Dead Space ukazało się na PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska