Jak monitorować treści wulgarne w Spotify?

Jak monitorować treści wulgarne w Spotify? TechnologiiSpotify jest domem dla ponad 80 milionów piosenek i 4 milionów podcastów, co sprawia, że ​​dwa z nich zawierają teksty, których niektórzy woleliby nie słyszeć. Przygotowaliśmy ten przewodnik, aby pokazać, jak usunąć wszystkie treści dla dorosłych z konta Spotify.

Spotify oznacza wszystkie swoje wyraźne utwory i podcasty ikoną „E”, co ułatwia ich filtrowanie. Wszystko, co musisz zrobić, to zanurzyć się w ustawieniach i wyłączyć przełącznik treści dla dorosłych.

Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe instrukcje, gdzie znaleźć tę opcję w aplikacjach na iOS i Androida, lub przewiń w dół do sekcji rozwiązywania problemów na dole tego przewodnika, aby uzyskać wskazówki dotyczące usuwania treści dla dorosłych z aplikacji komputerowej. Możesz także zablokować wyraźne ślady określonego członka rodziny, korzystając z planu Premium Family w Spotify, którego instrukcje również szczegółowo opisaliśmy na dole tej strony.

Czego będziesz potrzebować:

  • Konto Spotify
  • Aplikacja na smartfona lub tablet

krótka wersja

  1. Otwórz Spotify
  2. Przejdź do ustawień
  3. Kliknij Treść dla dorosłych
  4. Wyłącz treści dla dorosłych

znajdź błędy i rozwiąż je

Jak monitorować treści wulgarne w aplikacji Spotify Desktop?

Aby usunąć treści dla dorosłych z aplikacji komputerowej, kliknij strzałkę w dół w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia. Następnie dotknij przełącznika obok „Zezwalaj na odtwarzanie treści dla dorosłych”, aby wyłączyć tę opcję.

Jak monitorować treści wulgarne za pomocą planu rodzinnego Spotify Premium?

Jeśli korzystasz z planu Premium Family w Spotify i chcesz zablokować treści wulgarne członka rodziny, wystarczy przejść do Family Hub, wybrać Premium Family, wybrać członka rodziny i wyłączyć przełącznik dla nieprzyzwoitych treści tego użytkownika .


Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.
#Jak #monitorować #treści #wulgarne #Spotify

Podziel się
Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska