Jak oglądać pokaz Bungie ‘Destiny 2’ 23 sierpnia 2022?

Destiny 2 2022 Rozrywka

Bungie zdradzi więcej na temat kolejnego rozdziału Destiny 2 w dzisiejszej prezentacji – oto jak go obejrzeć i czego można się spodziewać po transmisji na żywo.

Przeczytaj więcej: Jak Queen zainspirował serię taktycznych gier RPG „Battle of the Ogres” i progresywny album spin-off

Prezentacja odbędzie się dziś wieczorem (23 sierpnia) o godzinie 17:00 czasu środkowoeuropejskiego, 18:00 czasu środkowoeuropejskiego, 9:00 czasu wschodniego, 12:00 czasu wschodniego.Transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale YouTube Destiny 2 oraz na kontach Twitch i BiliBili.

Gracze Destiny 2 mogą spodziewać się aktualizacji sezonu 18 i nadchodzącego rozszerzenia Lightfall podczas pokazu, który rozpocznie się dwie godziny po rozpoczęciu transmisji na żywo dzisiaj. „Nadchodzi”, powiedział Bungie na swojej stronie internetowej. „Kiedy ludzie przygotowują się na swoje przeznaczenie, mieszkańcy Ostatniego Miasta patrzą w gwiazdy – na nas – w poszukiwaniu nadziei.Ale jeśli nie ma ucieczki, nasza historia będzie historią odwagi, legendą”.

Bungie podało nawet kilka dat dotyczących mapy drogowej na sezon 18 w poście na blogu Bungie (TWAB) jeszcze w tym tygodniu. Raid ukaże się 26 sierpnia, Żelazna Chorągiew w Destiny 2 6 września i 15 listopada, Próby Ozyrysa zostaną wznowione 16 września, a Grandmaster Night ukaże się 4 października.

„Podczas gdy Rangersi na całym świecie byli zajęci konfrontacją z trudną prawdą i zrozumieniem, co to znaczy być ocalałym w Nawiedzonym sezonie, nasi programiści ciężko pracowali nad badaniem The Witness i ich imponującym zbiorem tego, co przyniesie konfrontacja sojuszników wygląda jak.”.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska