Jak zamówić Meta Quest Pro: oferty, cena i data premiery

Wiadomości

Jeśli chcesz zamówić w przedsprzedaży Meta Quest Pro, mamy wszystko, co musisz wiedzieć o cenie, wczesnych ofertach i tak wiele więcej poniżej. Jasne, zestaw słuchawkowy VR jest oszałamiająco drogi – i nie jest to Oculus Quest 3, na który czekaliśmy – ale jest to całkiem dosłownie przyszłość wirtualnej rzeczywistości, więc bylibyśmy zaniedbani, gdybyśmy nie powiedzieli ci, jak kupić jeden (jeśli możesz sobie na to pozwolić).

Pro, który ma trafić na półki sklepowe 25 października, ma początkową cenę detaliczną w wysokości 1499 dolarów, co jest poważnie poza zasięgiem dla większości ludzi. Ale intencja tego tagu cenowego jest jasna. W przeciwieństwie do Oculus Quest 2 i (zakładamy) nadchodzącego Quest 3, Meta Quest Pro nie jest przeznaczony dla zwykłych graczy. Zamiast tego, patrzysz na technologię mieszanej rzeczywistości, która jest zaprojektowana, aby całkowicie zmienić sposób, w jaki robimy interesy. Chociaż jest to oczywiście dostępne dla konsumentów (i wstecznie kompatybilny z Quest 2 gier i aplikacji), pomysł jest taki, że można użyć Meta Quest Pro, aby zastąpić laptopa lub komputera PC i w zasadzie zabrać doświadczenie współpracy biurowej z tobą, gdziekolwiek jesteś.#Jak #zamówić #Meta #Quest #Pro #oferty #cena #data #premiery

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 1 assessment, average 1 from 5 )
Innowacja Polska