Joe Lycett reaguje po ogłoszeniu Liz Truss jako następnej premier: „Smashed it babe”.

Joe Lycett reaguje po ogłoszeniu Liz Truss jako następnej premier: "Smashed it babe". Rozrywka


Joe Lycett „pogratulował” Liz Truss (Fot. Rob Pinney/PA Wire/BBC)

Joe Lycett poprowadził reakcje na ogłoszenie Liz Truss następnym premierem Wielkiej Brytanii po swoim chaotycznym wystąpieniu w programie „Sunday With Laura Kuenssberg”.

Pani Truss pokonała Rishi Sunaka w wyścigu o stanowisko lidera Partii Konserwatywnej, otrzymując łącznie 81 326 głosów od członków torysów w porównaniu do 60 399 głosów pana Sunaka.

Po szeroko dyskutowanym występie komika Joe w nowym flagowym programie politycznym BBC, w którym sarkastycznie zadeklarował się jako „niewiarygodnie prawicowy” i żartobliwie oklaskiwał panią Truss, szybko zareagował na tę wiadomość.

’Tak @trussliz absolutnie rozbił to babe!!!’ zatweetował.

Money Saving Expert Martin Lewis wezwał panią Truss do „szybkiej” reakcji na kryzys kosztów utrzymania.

’Gratulacje @trussliz na nowej roli premiera’, powiedział. 'W tej chwili potrzebujemy dobrego, empatycznego, szybkiego, odpowiedzialnego przywództwa, aby zapobiec kryzysowi I (& Mam nadzieję, że większość) chce życzyć ci wszelkiej siły i osądu, aby wykonać właściwą pracę, pasującą do czasów, dla Brytyjczyków i narodu’.

Wyniki zostały ogłoszone przez Sir Grahama Brady’ego dzisiaj, po tym jak konkurs rozpoczął się w lipcu.

Pani Truss, obecnie sekretarz spraw zagranicznych, awansuje na premiera jutro, gdy ustąpi Boris Johnson.

Otrzyma klucze do Number 10 i stanie się trzecią kobietą-premierem Wielkiej Brytanii, po Margaret Thatcher i Theresie May.

Pani Truss uda się jutro do Balmoral, gdzie będzie miała audiencję u królowej i spotka się z Borisem Johnsonem w celu przekazania władzy.

Aby obejrzeć ten film proszę włączyć JavaScript, oraz rozważyć aktualizację do przeglądarki internetowej
przeglądarki, która
obsługuje HTML5
wideo

Później wieczorem wygłosi przemówienie do kraju, w którym podziękuje członkom partii torysów za głosowanie na nią i przedstawi swoje nadzieje na kadencję u władzy.

Joe trafił na pierwsze strony gazet po swoim burzliwym występie w nowym programie Kuenssberga.

Zapytany przez Laurę o siłę pozycji Liz Truss w tej chwili, Joe odzwierciedlił: „Myślę, że nienawistnicy powiedzą, że mieliśmy 12 lat Torysów i że jesteśmy jakby na dregach tego, co mają dostępne, i że Liz Truss jest popłuczynami dostępnych posłów.

’Nie powiedziałbym tego, ponieważ jestem niesamowicie prawicowy, ale niektórzy ludzie mogą tak powiedzieć’.

Gdy Laura zasugerowała, że 'konsensus’ w polityce jest często błędny i nie wiemy, co się okaże, Joe mówił o 'przewidywaniu przyszłości’.

’Jak powiedziała tam Liz, błędem byłoby przewidywanie przyszłości – chociaż mnóstwo ludzi przewidziało, że będziemy mieli prawdziwe problemy z płaceniem naszych rachunków za energię. Ale myślę, że ma rację mówiąc: „Nie przewidujmy i zobaczmy co się stanie w przyszłym tygodniu”. Myślę, że zrobiła tam właściwą rzecz!”.

Gdy Laura próbowała nakłonić go do porzucenia swojej persony, zaznaczyła: 'Jest poważna sprawa, Joe. Zasugerowała, że w tym tygodniu nadejdzie duży pakiet pomocy, który pomoże ludziom zapłacić rachunki”.

’Była bardzo jasna w tym co mówiła!’ zażartował Joe. 'Myślę, że wiemy dokładnie, co się stanie. Ty jesteś uspokojony, ja jestem uspokojony, czy ty jesteś uspokojony!’

Jeden inny pamiętny moment widział Joe krytykujący wywiad BBC z Rishi Sunakiem, jako 'on nie będzie premierem, więc równie dobrze mogliście przeprowadzić wywiad z Peterem Andre’.

Masz jakąś historię?

Jeśli masz historię o celebrytach, wideo lub zdjęcia skontaktuj się z zespołem rozrywkowym Metro.co.uk, wysyłając do nas e-mail celebtips@metro.co.uk, dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając naszą stronę Submit Stuff – chętnie się z Tobą skontaktujemy.

WIĘCEJ : Joe Lycett twierdzi, że Liz Truss miała „twarz jak spoliczkowana a**e” poza kamerą po tym, jak spłukał ją w programie Laury Kuenssberg

WIĘCEJ : „Zapraszasz komika do programu, oczekuj, że będzie robił komedię”: Martin Lewis i Susanna Reid bronią chaotycznego wystąpienia Joe Lycetta z Kuenssbergiem

#Joe #Lycett #reaguje #ogłoszeniu #Liz #Truss #jako #następnej #premier #Smashed #babe

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska