Joon Shining fantasy golf wydaje w lutym

Rozrywka

Deweloper Orchid of Redemption i wydawca Lamplight Forest ogłosili, że ich wymagająca platformówka fantasy w stylu golfa Joon Shining zostanie wydana z wczesnego dostępu do pełnej wersji na Steamie 17 lutego 2023 roku.

Joon Shining wystartował na Steamie we wczesnym dostępie 20 marca 2021 roku i od tego czasu był chwalony za trudną, ale wymagającą platformówkę i magię zmieniającą fizykę. Dzięki mechanice zbliżonej do golfa, magia młodej czarodziejki June pozwala graczowi zginać piłkę w sposób, który w innych okolicznościach byłby niemożliwy. Będzie ona podróżować z jednego mitycznego świata do drugiego, podejmując się zadania uratowania rasy dodo przed wyginięciem.

Joon Shining to wymagająca platformówka w stylu golfa z elementami fantasy. Łącząc tradycyjny golf i mini-golf z elementami platformówki logicznej, rozwija formułę golfa, dodając do niego magię – użyj telekinezy, by sprawić, że piłka będzie hamować lub toczyć się w locie, a to tylko na początek!

Wcielasz się w June, młodą czarodziejkę podróżującą przez multiwersum. W miarę postępów w 8 unikalnych światach, naucz się panować nad swoimi sekretnymi mocami, aby rozwiązywać dziwne i wymagające myślenia wyzwania. Wykorzystaj swoje zdolności do manipulowania fizyką. Rozwiąż zagadki. Odkryjcie kolekcje. I poznaj sekret magicznych kropli.

Cechy:

  • 8 unikalnych światów
  • Kontrola fizyki
  • Zdolności żywiołów magicznych
  • Odblokuj sekrety i przebiegłe nieuchwytne magiczne krople
  • 15-20 godzin rozgrywki

#Joon #Shining #fantasy #golf #wydaje #lutym

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska