Kamera akcji GoPro Hero11 Black o wartości 500 dolarów

gopro4 Wiadomości

GoPro poszerzyło swoją ofertę kamer akcji o model Hero11 Black, który wyposażono w nowy sensor megapikselowy 1/1,9″ oraz zaawansowany system stabilizacji HyperSmooth 5.0.

Posiada również nowe efekty do zdjęć nocnych, 10-bitowy kolor pozwalający uchwycić ponad 1 miliard odcieni, wbudowaną blokadę horyzontu, nagrywanie wideo 5.3K z prędkością 60 klatek na sekundę, 4K/120 klatek na sekundę i 2.7K/240 klatek na sekundę, 8x slow motion, podwójne ekrany, wodoodporność do 10m zanurzenia oraz odporną na zimno baterię Enduro. Dostępne były również modele Hero11 Black Mini i Hero11 Black Creator Edition. Pierwszy z nich nie posiada ekranów, natomiast drugi dostarczany jest z opcjonalnym uchwytem Volta Hand Grip, a także Light Mod i Media Mods. Aparaty zostały wycenione odpowiednio na 500, 400 i 700 dolarów.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska