Kamera noktowizyjna Doogee S96 GT'może rejestrować obraz w promieniu 15 metrów

Wiadomości

Co musisz wiedzieć

  • Producent wytrzymałych telefonów Doogee zapowiedział następcę modelu S96 Pro.
  • W Doogee S96 GT wprowadzono ulepszenia w zakresie procesora, pamięci wewnętrznej, ładowania bezprzewodowego i możliwości nagrywania wideo.
  • Najnowszy wytrzymały telefon Doogee sprzedaje się w cenie 250 dolarów, choć w ramach ograniczonej promocji można go złapać za 50 dolarów mniej.

Większość telefonów rugged często pochodzą z niedorzecznych specyfikacji, które można znaleźć przydatne w niektórych sytuacjach, ale najnowszy model Doogee robi z dala od kilku sztuczek i wprowadza kilka ulepszeń w stosunku do swojego poprzednika.

Doogee zaprezentowało model S96 GT, który można kupić za £227/$249.99 za pośrednictwem AliExpress. Telefon jest obecnie w sprzedaży za 50 dolarów mniej niż jego regularna cena i występuje w limitowanym, złotym wariancie.

#Kamera #noktowizyjna #Doogee #S96 #GT039może #rejestrować #obraz #promieniu #metrów

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska