Kąpiel z kolejnym flagowym tabletem Samsunga

Technologii

Samsung Electronics przygotowuje się do premiery swojego nowego flagowego tabletu z serii Galaxy Tab S. A w sieci pojawiły się świeże informacje na temat tej nowości. Autorytatywny zasób tematyczny SamMobile udostępnił szczegóły w odniesieniu do własnych źródeł.

Kąpiel z kolejnym flagowym tabletem Samsunga
Samsunga Galaxy Tab S8 Ultra

Podobno użytkownicy od dawna prosili Samsunga o wdrożenie ochrony przed wodą we flagowych modelach tabletów. Koreański producent uwzględnił prośby, zapewniając Galaxy Tab S9 stopień ochrony IP67. Przy zgodności z IP67 ogólnie przyjmuje się, że urządzenie może spędzić nie więcej niż pół godziny na głębokości nie większej niż metr.

To kolejny krok w ewolucji flagowej serii Samsung Galaxy Tab. W przeszłości Samsung oferował kilka wodoodpornych tabletów z serii Galaxy Tab Active, ale tej funkcji brakowało w jego wysokiej klasy tabletach. Nawet gdy składane smartfony Samsunga stały się wodoodporne, Galaxy Tab S8 nie stał się wodoodporny.

Jak zauważył SamMobile, ochrona przed wodą Samsunga Galaxy Tab S9 może nadal zostać anulowana. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że Samsung wypuści wodoodporną serię Galaxy Tab S9. Oczekuje się, że premiera Galaxy Tab S9 nastąpi nie wcześniej niż w drugiej połowie tego roku.

SamMobile ma dobrą reputację i dzielił się informacjami o Galaxy S10, Galaxy Watch Active2 i wielu innych nowych produktach Samsunga przed ich oficjalnym ogłoszeniem.

Podziel się
Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska