Kiedy zostanie ogłoszone i wydane GTA 6: przewidywania insidera Toma Hendersona

Rozrywka

Insider Tom Henderson ponownie wypowiedział się na temat GTA 6. Wydaje się, że ma dość ciągłych pytań o plany Rockstara, więc postanowił podać nową porcję plotek.

Henderson od razu zaznaczył, że nie posiada żadnych świeżych danych, a wszelkie spekulacje opiera na dotychczasowych działaniach Rockstar. Jego zdaniem, debiutancki zwiastun zostanie pokazany albo w ostatnim tygodniu października, albo w pierwszym tygodniu listopada. Filmik ukaże się tuż przed raportem zysków Take-Two za II kwartał 2024 roku.

ogłoszone-i-wydane-GTA-6-auto

Jeśli chodzi o premierę, to GTA 6 najpierw zostanie zapowiedziane jako gra na 2024 rok, ale potem “nieuchronnie” zostanie przesunięte na 2025 rok. Henderson uważa, że do 2024 roku na rynku będzie wystarczająco dużo PS5 i Xboxów serii X/S, ale Rockstar może jeszcze trochę poczekać na GTA 6, które na pewno będzie hitem.

Dzięki przeciekowi wiemy, że wydarzenia z GTA 6 będą się rozgrywać we współczesnym Weiss City, a jej bohaterami będą włamywacze Lucia i Jason. Wszystkie szczegóły omówiliśmy tutaj.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska