Konami twierdzi, że ujawni przyszłość Silent Hill w tym tygodniu

Rozrywka

©

Po ponad roku oczekiwania Konami potwierdziło, że podzieli się “najnowsze aktualizacje” dla serii Silent Hill podczas cyfrowej imprezy w tym tygodniu.

W niedzielę firma poinformowała w mediach społecznościowych:

“Czy widzisz to miasto w swoich niespokojnych snach? Najnowsze aktualizacje serii SILENT HILL zostaną ujawnione podczas transmisji #SILENTHILL w środę 20 października o godzinie 00:00 czasu moskiewskiego”.

Uruchomiono również Strona z teaserami Silent Hill z odliczaniem do wydarzenia z 19 października.

VGC po raz pierwszy poinformowało w lutym ubiegłego roku, że Konami planuje wskrzesić dawno uśpioną serię gier grozy. Według wielu doniesień, remake Silent Hill 2 ma być jedną z gier w aktywnym rozwoju. W przygotowaniu jest też podobno seria epizodów fabularnych Silent Hill.

Co warte odnotowania, południowokoreańska komisja Game Rating niedawno oceniła niezapowiedzianą grę Silent Hill: The Short Message. Jako wydawca gry wymieniona jest firma UNIANA, która regularnie wydaje gry Konami w Korei Południowej.

#Konami #twierdzi #że #ujawni #przyszłość #Silent #Hill #tym #tygodniu

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska