O NAS

biuro wydawnictwa innowacja polska
biuro wydawnictwa Innowacja Polska

Po prawie 7 latach pracy w techradar.com, pomyślałem, że to właściwy czas, aby uruchomić coś nowego. Tak pojawił się portal informacyjny innowacjapolska.pl, na którym Was witam.

IP (Innowacja Polska) to dosłownie wszystko, co nas otacza. Smart home, 5G, sztuczna inteligencja, smartfony , notebooki , oprogramowanie , podzespoły PC , gry , nowości – to główne gałęzie technologii, które opisujemy na innowacjapolska.pl.

Znajdziesz tu wszystko co związane z Internetem Rzeczy – od systemów inteligentnego domu, gier komputerowych po poważniejsze tematy jak nauka czy bezpieczeństwo.

SKŁAD REDAKCJI

Piotr Oberdak

Mam 32 lata, z czego 15 poświęciłem nauce i technice. Bardzo interesuje mnie postęp technologiczny i chętnie dzielę się z Wami najnowszymi nowinkami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Kontakt: piotr@innowacjapolska.pl 
Marek Karwski

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Kontakt: marek@innowacjapolska.pl
Maria Szymanska

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Kontakt: maria@innowacjapolska.pl

Kontakt

email: admin@innowacjapolska.pl  

tel. +48575871730
  
Można nas również znaleźć na Twitter

Nasz adres :Warszawa, ul.Towarowa 35 , biuro 19 
Nowości innowacyjne w Polsce

Innowacja Polska