LG prezentuje meble lotnicze PuriCare Objet Collection

LG prezentuje meble lotnicze PuriCare Objet Collection Elektronika


W tym tygodniu LG Electronics prezentuje swój nowy oczyszczacz powietrza, tj. PuriCare Objet Collection Aero Furniture, przy. IFA 2022 w Berlinie. Model ten łączy w sobie wysoką wydajność i design, który może być dostosowany do indywidualnych preferencji, 360-stopniowe oczyszczanie powietrza i funkcje przyjazne dla użytkownika. Elegancki i kompaktowy, meble LG Aero mają stosunkowo niewielkie rozmiary , który czyni go idealnym do mniejszych przestrzeni, takich jak pojedyncza sypialnia, gabinet lub studio, podczas gdy użytkownicy mogą wybrać kolor podstawy urządzenia (Crème Rose, Crème Yellow do Crème Grey) oraz kształt jego blatu (Round lub Track), aby dostosować się do ich osobistych upodobań lub dopasować do wystroju domu.

Gładka górna powierzchnia innowacyjnego, nowego produktu firmy LG zapewnia. użyteczne miejsce do przechowywania przedmiotów gospodarstwa domowego lub eksponowania przedmiotów dekoracyjnych. Integruje się również wygodne elementy sterujące na jego spodzie do włączania/wyłączania zasilania urządzenia oraz do zarządzania jego trybami przepływu powietrza i funkcjami oświetlenia nastrojowego. Subtelnie umieszczona przy krawędzi blatu, na równi z jego powierzchnią, seria małych wskaźników oznaczających łączność Wi-Fi, jakość powietrza, siła przepływu powietrza i status aktualizacji.

Ponadto użytkownicy mogą ładować swoje smartfony i bezprzewodowe wkładki douszne poprzez. wbudowaną w blat stołu ładowarkę bezprzewodową. Zapewniając osiem różnych kolorów do wyboru, oświetlenie nastrojowe Aero Furniture można łatwo sterowane za pomocą aplikacji LG ThinQ™. Ponadto oczyszczacz powietrza firmy LG został zaprojektowany z wykorzystaniem elementów wyprodukowanych z plastiku wielokrotnego użytku pozyskiwany z stare urządzenia i produktów elektronicznych, oraz wysyłka w opakowaniach wykonanych z materiałów wielokrotnego użytku.

#prezentuje #meble #lotnicze #PuriCare #Objet #Collection

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska