Liam Neeson wystąpi w reboocie "Naked Gun"

Rozrywka

©

Akiva Shaffer zajmie się reżyserią rebootu filmu “The Naked Gun” z udziałem Liama Neesona.

Jak podaje Deadline, Dan Gregor i Doug Mund (“Chip i Dale Pospiesz się”) napiszą scenariusz, a Mark Hentemann i Alec Sulkin (“Family Guy”) napiszą wstępny szkic. Nie potwierdzono jeszcze, czy Neeson wcieli się w detektywa Franka Drebina, granego przez zmarłego Leslie Nielsena, czy też zagra syna Drebina. Seth MacFarlane i Erica Huggins wyprodukują film pod szyldem Fuzzy Door.

Historia franczyzy rozpoczęła się w 1982 roku od krótkotrwałego serialu Police Squad, którego reżyserem był Leslie Nielsen. Seria została zrestartowana jako Naked Gun: From the Police Squad archives! w 1988 roku do uznania krytyków i publiczności. Nielsen powtórzył swoją rolę w filmach The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear w 1991 roku i The Naked Gun 33⅓: The Last Stand w 1994 roku. Kryminalno-komediowa franczyza opowiada o detektywie Franku Drebinie, który w pierwszym filmie ma za zadanie odkryć spisek mający na celu zamordowanie królowej. Szczegóły dotyczące fabuły rebootu nie zostały jeszcze ujawnione.

Shaffer ostatnio wyreżyserował Chip i Dale Pędzą na ratunek, animowaną komedię przygodową z elementami live action i CGI.

#Liam #Neeson #wystąpi #reboocie #quotNaked #Gunquot

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska