Marvel Snap superbohaterska gra karciana gameplay trailer

Rozrywka

©

Zespół deweloperów Second Dinner od kilku miesięcy ciężko pracuje nad swoim nadchodzącym projektem Marvel Snap. To najnowsza gra karciana od marki Marvel, podobna do takich gier jak Hearthstone, nad którą, jak na ironię, Ben Brod pracował, zanim objął kierownictwo nad tym projektem.

Pojawił się nowy zwiastun rozgrywki, potwierdzający premierę gry 18 października na iOS, Androida i PC oraz pokazujący mnóstwo wielkich nazwisk z uniwersum Marvela, takich jak Thor czy Nick Fury.

Marvel’s Snap został zapowiedziany jeszcze w maju tego roku i nadal znajduje się w zamkniętych testach na wybranych terytoriach. W tym czasie Second Dinner wprowadził cztery różne karnety bojowe, w których występują poszczególni bohaterowie, Daredevil, Nick Fury i Thor. Second Dinner potraktował zamknięte beta testy jako pełne wydanie, z różnymi poprawkami naprawiającymi problemy z wyborem graczy, modyfikującymi wydarzenia meta i usuwającymi kontrowersyjne Nexus Events, które powodowały, że gracze otrzymywali zwrot pieniędzy.

Co ciekawe, postępy zdobyte w okresie zamkniętej bety zostaną przeniesione, co oznacza, że wszystkie zdobyte karty będą dostępne po pełnym uruchomieniu gry. Nie obawiajcie się nowych graczy: wybór graczy nie będzie skośny, ponieważ Second Dinner rozwiązał już ten problem.

Marvel Snap ukaże się 18 października na PC i mobile.

#Marvel #Snap #superbohaterska #gra #karciana #gameplay #trailer

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska