Masz jeszcze 24 godziny na odebranie dodatku Black Book za darmo

Rozrywka

©

Permskie studio Morteshka postanowiło zwrócić dodatkową uwagę na swój projekt Black Book, oprócz 50% zniżki na samą grę prowadzą promocję. Dodatek Infinite Battles można dodać do swojej biblioteki Steam za darmo.

Do końca promocji pozostały jeszcze 24 godziny, więc warto się pospieszyć, jeśli interesuje Was ta gra dark fantasy oparta na słowiańskim folklorze.

Infinite Battles, jak już się domyśliliście po nazwie, to nowy tryb w stylu Rogalike, który będzie dostępny jako osobny tryb gry. Tym razem gra skupi się na walce na mapie, a także na twoich umiejętnościach przygotowawczych i taktycznym sprycie podczas walki. Zgodnie z opowieścią, Vasilisa będzie miała tylko trzy dni na dotarcie do swojego ostatecznego celu – epickiej bitwy z samym Szatanem.

#Masz #jeszcze #godziny #odebranie #dodatku #Black #Book #darmo

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska