Materiał filmowy z GTA 6 wykorzystany w zwiastunie symulatora kozy

Materiał-filmowy-GTA-6 Rozrywka

Take-Two usunęło reklamę Goat Simulator 3 z powodu skargi na wykorzystanie w niej materiału filmowego z GTA 6.

Twórcy gry Goat Simulator 3 z Coffee Stain North otrzymali zawiadomienie od kierownictwa Take-Two z żądaniem usunięcia zwiastuna gry. W którym wykorzystano wyciekły materiał z gameplayu GTA 6.

W zwiastunie pojawiła się postać niegrająca (NPC) o imieniu Sean, z którą przeprowadzano wywiad na temat jego pracy nad Goat Simulator 3. Opowiadał o swojej karierze kaskadera w branży gier, uczęszczaniu na kurs Ragdoll, gdzie nauczył się pięknie upadać. Czasem po prostu siada na ławce i rozmyśla o całym świecie.

Uwagę Take-Two przykuł jednak materiał filmowy z GTA 6, który trafił do sieci na początku tego roku. Pod materiałem filmowym Sean mówi co następuje: “Jestem zaangażowany także w inne duże projekty. W zasadzie można mnie zobaczyć na niektórych materiałach, które wyciekły kilka miesięcy temu.”

Zwiastun został ostatecznie usunięty z różnych stron internetowych, które teraz mówią co następuje: “Ten film został usunięty ze względu na prośbę właściciela praw autorskich”.

Jeśli chodzi o wyciek GTA 6, to 17-latek z Oxfordshire, który rzekomo za nim stoi, stanął we wrześniu przed sądem. Rockstar przyznał się do wycieku, mówiąc, że jest “niezwykle rozczarowany” sytuacją i że wyciek nie wpłynie na linię czasową rozwoju.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska