Na Steam można odebrać za darmo w swojej bibliotece pięć gier z gatunku cringe-worthy. Jeden z nich otrzymał ocenę 100%

HappySnowMan Rozrywka

Na Steam pojawiło się kilka całkowicie za darmo, ale bardzo dziwnych gier. Jak zwykle wybraliśmy najciekawsze projekty.

Bengan Yes to gra walki przeznaczona dla streamerów i ich widzów (jest integracja z Twitch). Streamer może pozwolić widzom na walkę lub naśladowanie walki tysięcy botów. Każdy ma równe szanse na wygraną, a arena i cechy graczy są losowe. Strona Steam.

Bengan-Yes

Gra otrzymała 100% pozytywnych opinii (na 13).😁

HappySnowMan to platformówka 3D o bałwanku, w której celem jest dotarcie do ostatniej wyspy. Na platformach pustynnych szybkość i siła skoku są znacznie zmniejszone, na platformach magmowych szybkość jest bardzo niska, ale siła skoku znacznie zwiększona, a na platformach lodowych szybkość jest bardzo wysoka. Strona na Steamie.

HappySnowMan

Malfunction 2 to pełna akcji gra logiczna 3D, która zabiera graczy na nieznaną, zarażoną planetę, aby odkryć jej tajemnice i pozbyć się plagi. Gra posiada siedem poziomów – śnieżne lasy, jaskinie i opuszczone budynki, lodowate rzeki i zniszczone kamienne wioski. Strona na Steamie.

Malfunction-2

Velocity Rift to pierwszoosobowa strzelanka z nietypową mechaniką – im szybciej porusza się protagonista, tym wolniejszy staje się świat. Gra składa się z czterech poziomów, z których każdy reprezentuje inny wymiar wypełniony własnymi niebezpieczeństwami. Strona na Steamie.

Velocity-Rift

Axiom to trójwymiarowy ranger z elementami parkour i platformówki. W grze należy wcielić się w Milesa, który chce odkryć tajemnicę tajemniczej korporacji Axiom. Aby to zrobić, musi zbadać wspomnienia podczas podróży przez psychodeliczne krajobrazy. Strona na Steamie.

Axiom-steam
Axiom na steam za darmo
Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska