Nadchodzący nowy Xiaomi Watch S2 ujawnia tajemnice przed wprowadzeniem na rynek europejski. Będą nawet w stanie zmierzyć dokładną ilość tłuszczu!

Technologii

Flagowy smartwatch chińskiego producenta, Xiaomi Watch S2, zostanie zaprezentowany w Europie już za kilka dni. Sprawdź, co wiemy o dzisiejszej premierze!

Już tylko kilka dni pozostało do światowej premiery smartwatcha Mi Watch S2. Nic dziwnego, że zegarek otrzymał kolejny certyfikat (SIRIM) w Europie, przybliżając go o krok do debiutu. Ujawnia też, czego możemy spodziewać się po premierze.

Specyfikacje Xiaomi Watch S2

Nie jest chyba zaskoczeniem stwierdzenie, że specyfikacje techniczne globalnej wersji Mi Watch S2 nie różnią się specjalnie od chińskiej wersji zegarka. Mamy więc przykładowo tutaj do czynienia z 1,32-calowym lub 1,43-calowym wyświetlaczem AMOLED (w zależności od wariantu) z zawsze włączonym wyświetlaczem.

nowy-Xiaomi-Watch-S2-32

Na pokładzie pojawią się też m.in. takie funkcje jak monitor natlenienia krwi, tętna, temperatury czy ciśnienia powietrza. Dodatkowo producent wyposażył zegarek w czujnik bioelektryczny, który bada naszą podstawową przemianę materii czy poziom tkanki tłuszczowej.

Do dyspozycji otrzymujemy też ponad 100 trybów sportowych wraz z modułem GPS (GLONASS, GALILEO, QZAA i Beidou). Na pokładzie mamy też dostęp do modułu NFC do płatności zbliżeniowych. Nie zabrakło też wodoodporności do 50 ATM.

nowy-Xiaomi-Watch-S2-11

O moc dba tu natomiast akumulator o pojemności 305 lub 5000 mAh (w zależności od rozmiaru smartwatcha). Taka bateria ma pozwolić na nawet 12 dni pracy na jednym naładowaniu – ale wiadomo, że producenci zwykle nieco naciągają te wyniki.

W Chinach za Xiaomi Watch S2 zapłacimy od 999 do 1299 juanów (od około 650 do 840 złotych). W Europie na pewno przyjdzie nam zapłacić za niego kilkaset złotych więcej.

Xiaomi Watch S2 zadebiutuje w Europie już w najbliższą niedzielę, 26 lutego. To też moment, w którym swojej globalnej premiery doczeka się również wyczekiwana seria Xiaomi 13.

Podziel się
Rate author
( 3 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska