Najnowszy szybki router Xiaomi Router 7000 okazał się znacznie tańszy od modelu Xiaomi 10G

Technologii

Xiaomi ogłosiło rozpoczęcie przyjmowania zamówień w przedsprzedaży na najnowszy router Xiaomi Router 7000, który jest dostępny w Chinach za 115 USD. Zgodnie z obietnicą kosztuje mniej niż flagowy router Xiaomi 10G za 250 USD w Chinach.

Nowy router zbudowany jest na platformie Qualcomm Networking Pro 820, wyposażony w 4-rdzeniowy procesor z rdzeniami Cortex-A73 (1,5 GHz), a także 1 GB pamięci, co pozwala na obsługę do 600 jednoczesnych połączeń. Podobno z łatwością przewyższa większość flagowych routerów Wi-Fi 6 pod względem wydajności.

Najnowszy szybki router Xiaomi Router 7000 okazał się znacznie tańszy od modelu Xiaomi 10G

Otrzymał 2 wysokowydajne wzmacniacze sygnału, co sprawia, że ​​odbiór sygnału jest bardziej czuły i zmniejsza martwe pole. Górna, boczna i dolna część obudowy są wyposażone w wydajne otwory wentylacyjne, które zapobiegają spadkowi częstotliwości i rozłączeniu podłączonych urządzeń w wyniku przegrzania.

Router wyposażony jest w 4 porty sieciowe 2,5G oraz jedno USB 3.0. Obsługuje funkcje ustawiania portów sieciowych IPTV i gier oraz obsługuje podwójną sieć WAN/podwójną sieć LAN z prędkością do 5 Gb/s. Ponadto Xiaomi Router 7000 obsługuje akcelerację dla określonych urządzeń Xiaomi, inteligentnie rozpoznaje telefony komórkowe Xiaomi/Redmi, otwiera ekskluzywne kanały akceleracji gier i obsługuje akcelerację programową dla PlayStation, Xbox, Switch, PC, smartfonów i innych urządzeń w celu zmniejszenia opóźnień w grach.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska