Naprawdę powinieneś używać teraz tego ustawienia Xbox Series X

Streaming i TechnologiiOczekuje się, że tej zimy ceny energii po raz kolejny podskoczą, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, więc teraz jest czas, aby zacząć oceniać swoje zużycie energii i wprowadzić kilka małych zmian, aby zmniejszyć zużycie. A jeśli zdarzyło Ci się posiadać konsolę Xbox Series X, to już teraz musisz skorzystać z trybu Energy Saver.

Wcześniej dzisiaj w mediach społecznościowych pojawił się post od Alex Hern (otwiera się w nowej zakładce), redaktor technologiczny brytyjskiej publikacji The Guardian, wywołał debatę wokół tego, ile energii zużywa Xbox Series X, gdy pozostawia go w trybie czuwania. I choć oryginalna matematyka Herna była najwyraźniej nieco błędna, The Verge’s Tom Warren (otwiera się w nowej zakładce) dołączył do rozmowy, aby wyjaśnić, że posiadanie konsoli Xbox Series X ustawionej w tryb Standby może kosztować około 59 funtów/68 dolarów rocznie przy obecnych stawkach.

Zobacz więcej

#Naprawdę #powinieneś #używać #teraz #tego #ustawienia #Xbox #Series

Podziel się

Mam 32 lata, z czego 15 poświęciłem nauce i technice. Bardzo interesuje mnie postęp technologiczny i chętnie dzielę się z Wami najnowszymi nowinkami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska