Naprawdę powinieneś używać teraz tego ustawienia Xbox Series X

TechnologiiOczekuje się, że tej zimy ceny energii po raz kolejny podskoczą, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, więc teraz jest czas, aby zacząć oceniać swoje zużycie energii i wprowadzić kilka małych zmian, aby zmniejszyć zużycie. A jeśli zdarzyło Ci się posiadać konsolę Xbox Series X, to już teraz musisz skorzystać z trybu Energy Saver.

Wcześniej dzisiaj w mediach społecznościowych pojawił się post od Alex Hern (otwiera się w nowej zakładce), redaktor technologiczny brytyjskiej publikacji The Guardian, wywołał debatę wokół tego, ile energii zużywa Xbox Series X, gdy pozostawia go w trybie czuwania. I choć oryginalna matematyka Herna była najwyraźniej nieco błędna, The Verge’s Tom Warren (otwiera się w nowej zakładce) dołączył do rozmowy, aby wyjaśnić, że posiadanie konsoli Xbox Series X ustawionej w tryb Standby może kosztować około 59 funtów/68 dolarów rocznie przy obecnych stawkach.

Zobacz więcej

#Naprawdę #powinieneś #używać #teraz #tego #ustawienia #Xbox #Series

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska