Następną zhakowaną grą EMPRESS będzie Maneater.

Rozrywka

©

Dziewczyna haker EMPRESS zgłoszonyże pracuje nad zabezpieczoną przez Denuvo grą akcji Maneater od Tripwire Interactive. Beta testy cracka rozpoczną się bardzo szybko i potrwają około tygodnia. Aby wziąć udział w beta testach, należy napisać EMPRESS do qTOX. Maneater został wydany 22 maja 2020 roku i wciąż pozostaje niezhakowany, choć EGS oddało już grę za darmo.

Zaczynasz grę jako dziecko rekina cub, który musi przetrwać w okrutnym świecie, przeżuwając swoją drogę na szczyt ekosystemu. Napotkasz wielu różnych wrogów – zarówno ludzi, jak i zwierzęta – oraz zwiedzisz rozległy i zróżnicowany świat. Wchłaniaj składniki odżywcze, aby rosnąć i rozwijać się ponad to, co przewidziała natura. Zostań masywnym rekinem i legendarnym super drapieżnikiem. Pasza. Poznaj. Evolve.
Użytkownik napisał coś o sobie.

#Następną #zhakowaną #grą #EMPRESS #będzie #Maneater

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska