Nawet CD Projekt nie mógł przejść obok tego obojętnie. Profesjonalny fotograf wykonał zapierające dech w piersiach zrzuty ekranu z niextgenowej wersji Wiedźmina 3.

Rozrywka

Profesjonalny fotograf wykonał kilka bardzo pięknych zdjęć dzięki trybowi fotograficznemu CD Projekt z gry Wiedźmin 3 w wersji nieextgenowskiej. Petri Levalahti, który pracuje w EA DICE jako specjalista od screenshotów, pokazał ostatnio, jakie obrazy udało mu się wykonać. I okazały się bardzo spektakularne.

Zrzuty ekranu wywołały ekscytację wśród graczy. Zareagowali na nie nawet twórcy ze studia CD Projekt, komentując dzieło w następujący sposób: “Ten świat nie potrzebuje bohatera. Potrzebuje profesjonalnych zrzutów ekranu”.

Aktualizacja: Po Nowym Roku Petri , wziął dużo czasu i zrobił jeszcze kilka fajnych zrzutów ekranu, w pośpiechu, aby podzielić się tym pięknem z wami :

Przypomnijmy, że tryb fotograficzny to jedna z nowości, które pojawiły się w grze po dużej aktualizacji. Jak się jednak okazało, niektóre rzeczy nie zostały w ogóle zapowiedziane przez twórców. Na przykład ostatnio w Wiedźminie 3 znaleźliśmy nową funkcję, która jest związana z Plotvą.

Aktualizacja jest dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy Complete Edition (GOTY). Swoją drogą, wielu graczy krytykowało wersję niextgenową gry ze względu na problemy z optymalizacją. CD Projekt RED już zareagował na zaistniałą sytuację.

Podziel się
Rate author
( 5 assessment, average 4.2 from 5 )
Innowacja Polska