Need for Speed Unbound – wyścigi i A$AP Rocky w debiutanckim zwiastunie

Rozrywka

W sieci pojawił się trailer Need for Speed Unbound, w którym potwierdzono wszystkie przecieki – projekt ukaże się 2 listopada na PS5, Xboksie Series i PC.

Need for Speed Unbound - wyścigi i A$AP Rocky
Need for Speed Unbound – wyścigi i A$AP Rocky

Na użytkowników czekają wyścigi z policjantami, cotygodniowe turnieje i wielkie finałowe wyzwanie. W tym procesie będzie można wypełnić swój garaż nowymi samochodami, dostosowując je do swojego gustu i stylu, a później pochwalić się osiągnięciami przed przyjaciółmi.

Dodatkowo projekt obiecuje jasną ścieżkę dźwiękową, w której uczestniczył wykonawca oraz A$AP Rocky – jego kompozycja brzmi w teledysku, a on sam pojawia się również jako postać.

Pre-orderzy otrzymają ekskluzywne przedmioty i dostęp do projektu na trzy dni przed oficjalną premierą. W przeszłości pojawiały się informacje, że seria radykalnie zmieni styl wizualny – widać to właśnie w nowym zwiastunie.

Sam trailer wydaje się być wypuszczony przed czasem, gdyż pierwotnie prezentacja była zaplanowana na późniejszy termin.

NFS Unbound
Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska