New World przechodzi od 28 marca na model sezonowy

Rozrywka
Twórcy sieciowej gry fabularnej nowy Świat ogłoszony w sprawie przejścia na sezonowy model wydawania nowych treści. Sezon 1 rozpoczyna się 28 marca i ma w zanadrzu mnóstwo nowych nagród i wyzwań.

Wszyscy gracze będą mogli spełnić wymagania darmowej przepustki i otrzymać za to nagrody: nowe skórki, zwierzaki, żetony ulepszeń, broń i zbroje, składy materiałów i inne zasoby. Sezonowe XP służą do odblokowywania poziomów, które są zdobywane poprzez misje, w tym projekty miejskie, areny, bitwy z bossami i inne działania.

Gracze, którzy osiągną poziom 25 darmowej przepustki sezonowej, będą mogli zakupić wersję premium za 20 000 marek, co pozwoli im osiągnąć poziom 100. Dodatkowe nagrody obejmują przedmioty kosmetyczne, szczęśliwe żetony i jeszcze więcej łupów sezonowych, z których wszystkie można zdobyć w dowolnym momencie sezonu.

Pierwszy sezon został nazwany Drużyna i ogień i odblokuje nową fabułę: The Silver Crows. Gracze powyżej 60. poziomu będą mogli rozpocząć nową ekspedycję, Empyrean Forge, a po 25. poziomie gracze będą mogli zapisywać swoje ulubione zestawy wyposażenia i szybko przełączać się między nimi.

Szereg wydarzeń w grze będzie dostępnych dla wszystkich graczy. Możesz się o nich dowiedzieć, a także o szczegółach innowacji pierwszego sezonu, pod adresem oficjalna strona internetowa.
Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska