Niektórzy gracze otrzymali płyty z Gotham Knights na tydzień przed premierą i zaczęli zamieszczać spoilery

Rozrywka

©

Gotham Knights od oficjalnej premiery dzieli jeszcze tydzień, a internet już zaczyna zapełniać się spoilerami, gameplayami i walkthroughami z pierwszych misji. Wszystko dlatego, że niektórzy gracze zdążyli już zdobyć zamówione w przedsprzedaży egzemplarze. Zmęczony rozmową o 30 klatkach na sekundę dostaje odpowiedź: obraz jest stabilny, gra działa niemal płynnie, a oprawa wizualna robi wrażenie.

Podobno przed 21 października, kiedy to gra zostanie oficjalnie wydana na wszystkich platformach, sieć wypełni się wszelkimi spoilerami, demami zawartości, bitew i mechanik. Dyskusje o problemach i bugach, grafice i fabule będą przychodzić i odchodzić, a w momencie premiery gry wielu użytkowników będzie już wiedziało, czego się spodziewać.

Zrzut ekranu z walki w Gotham Knights
Zrzut ekranu z bitwy Gotham Knights

#Niektórzy #gracze #otrzymali #płyty #Gotham #Knights #tydzień #przed #premierą #zaczęli #zamieszczać #spoilery

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska