Nintendo uruchomiło stronę internetową poświęconą treściom wizualnym

Rozrywka

W sieci pojawiła się informacja, że Nintendo uruchomiło stronę Nintendo Pictures, na której planuje prezentować jakieś treści wizualne.

Najwyraźniej chodzi o wszelkiego rodzaju animacje typu krótkie filmy i tak dalej. Ma się tam również znaleźć wszelkiego rodzaju materiały promocyjne związane z produktami Nintendo.

To ostatnie na przykład wpłynie zapewne na nadchodzącą kreskówkę Mario z Chrisem Prattem i inne potencjalne projekty tego typu. Na razie nie ma więcej informacji na temat samej strony.

Samo Nintendo Pictures to wcześniej Dynamo Pictures – to ostatnie zostało przejęte przez Nintendo, a przejęcie właśnie zakończyło się dzisiaj, 3 października. Dynamo Pictures, między innymi, zajmowało się krótkimi filmami o serii Pikmin.

Nawiasem mówiąc, Chris Pratt zapewnił wcześniej wszystkich fanów, że Mario w jego wykonaniu będzie brzmiał “wyjątkowo”. Sam projekt ma się ukazać w 2023 roku.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska