Nowa funkcja iPhone’a 14 Pro ujawnia tajne możliwości

iphone-14-pro-aod-support-tv Technologii

Always-On Display w iPhone 14 Pro ujawnia tajną funkcję

Funkcja Always-On Display w iPhone 14 Pro otrzymała dodatkowe funkcje, w tym wsparcie dla Apple TV Remote, mapy do nawigacji i inne – donosi Gizmochina.

Wczesne recenzje nowych iPhone’ów 14 Pro i Pro Max ujawniły, że smartfony z obsługą Always-On Display mogą działać jako nawigator, wyświetlając kierunek, w którym należy się poruszać. Jednocześnie sama mapa zostanie ukryta, aby zaoszczędzić zużycie baterii. Podobnie w aplikacjach Telefon i Notatki głosowe, z niektórych funkcji można korzystać, gdy część interfejsu pozostaje nieaktywna.

Okazało się również, że dzięki Always-On Display, iPhone 14 Pro może pełnić rolę pilota do Apple TV – można go używać w trybie przyciemnionym bez konieczności każdorazowego odblokowywania iPhone’a.

Jednak smartfony z Androidem z Always-on Display mogą wyświetlać tylko godzinę i powiadomienia.

Always-On Display to funkcja, dzięki której smartfon może wyświetlać czas, powiadomienia i inne informacje na zablokowanym ekranie. Apple po raz pierwszy wprowadził tę funkcję w 2022 roku w iPhone 14 Pro i Pro Max.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska