Nowa kamera sportowa DJI Osmo Action 3 może być używana w temperaturze -20°C

Wiadomości

Osmo Action 3 posiada podwójne ekrany dotykowe z przodu i z tyłu. Jeśli chodzi o ustawienia obrazu, aparat wyposażono w 1/1,7-calową matrycę, która pozwala na kręcenie filmów w jakości 4K/120 klatek na sekundę oraz zdjęć o rozdzielczości 12 milionów pikseli. Maksymalna rozdzielczość zdjęć wynosi 4000*3000, a ultraszeroki kąt widzenia to 155°.

Posiada nowy czujnik temperatury barwowej, który może inteligentnie dostosować balans bieli i strategię ekspozycji do otoczenia, niezależnie od głębokości wody może wyświetlać rzeczywistą temperaturę barwową otoczenia.

Jednocześnie algorytm antywstrząsowy został zaktualizowany, a RockSteady 3.0 Super Stabilizacja może skutecznie kompensować drgania aparatu we wszystkich kierunkach; Horizon Stabilization może korygować pochylenie horyzontu pod dowolnym kątem podczas antywstrząsów. Nawet jeśli doświadczy poważnych nierówności lub obrotu o 360°, obraz zawsze może pozostać stabilny w poziomie.

Korekcja wyrównania horyzontu, która może skorygować pochylenie w poziomie w zakresie ± 45°, obsługuje stabilne nagrywanie wideo w wysokiej rozdzielczości 4K/60fps.

Przedni ekran Osmo Action 3 to podobno 1,4-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 326 dpi, a tylny to 2,25-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 3,26 ppi, który obsługuje sterowanie mokrą ręką.

Jeśli chodzi o czas pracy na baterii, Osmo Action 3 ma wbudowany akumulator o pojemności 1770 mAh, który wytrzymuje 160 minut w temperaturze pokojowej i może nagrywać przez 150 minut w temperaturze minus 20°C. Aparat ma także wbudowaną matrycę z 3 mikrofonami, która może być używana jako kamera internetowa, a także wspiera eliminowanie selfie stick, sterowanie głosem itp.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska