Nowa łatka do Elden Ring ułatwiła zabicie jednego z najtrudniejszych bossów w grze

Rozrywka

Gracze odkryli, że wraz z wydaniem łatki 1.09 dla Pierścień Eldenów pokonanie Malenii stało się znacznie łatwiejsze. Aby to zrobić, trzeba użyć przeklętego miecza Morgotta, o czym poinformował na forum reddit użytkownik jdyhrberg.

Na potwierdzenie swoich słów zaprezentował krótki filmik, w którym w minutę pokonuje Malenię. Użytkownik zauważył, że po wydaniu patcha wzrosły nie tylko obrażenia zadawane przez broń, ale także prędkość ataku, dzięki czemu boss nie może już uniknąć krwawej eksplozji, która następuje po uderzeniu.

Elden Ring ukazało się w lutym 2022 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Series X/S, a także PlayStation 4 i 5. Tytuł zdobył ponad sto nagród w kategorii Gra Roku, a także stał się bestsellerem. Wcześniej twórcy podzielili się statystykami dotyczącymi gry, według których Malenia okazała się najtrudniejszym bossem dla graczy.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska