Nowy Doom trafi na smartfony z Android i iPhone w marcu

Rozrywka

Firma Bethesda Softworks zapowiedziała rychłą premierę nowego dodatku do kultowej serii Doom na urządzenia mobilne. W przeciwieństwie do klasycznego Dooma, nowy Mighty Doom nie jest strzelanką pierwszoosobową, ale zręcznościową strzelanką z widokiem z góry.

Nowy Doom trafi na smartfony z Androidem i iPhone'a w marcu

Bethesda wydaje grę i rozwija ją Alpha Dog Games. Gra oferuje schemat sterowania jednym dotknięciem i system ulepszeń, który pozwala graczom dostosowywać postacie do wrogów, z którymi mają do czynienia.

Premiera Mighty Doom zaplanowana jest na 21 marca na iOS i Androida. Wydanie będzie ograniczone do kilku krajów.

Bethesda zaprasza tych, którzy chcą się zarejestrować, aby otrzymać darmowy pakiet gier, który zawiera skórki, klucze i walutę w grze. Wstępna rejestracja kończy się 19 marca. Ci, którzy zaczną grać przed 20 kwietnia włącznie, również będą mogli otrzymać darmowy zestaw.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska