Nowy film porównujący rozgrywkę w remake’u Dead Space podkreśla niesamowitą atmosferę, nowe strefy i nie tylko

Rozrywka

©

W sieci pojawił się nowy film porównujący Dead Space, który pokazuje różnice pomiędzy oryginalną grą a nadchodzącym remakiem tworzonym przez EA Motive.

Film, wyprodukowany przez ElAnalistaDeBits, porównuje najnowszy materiał z rozgrywki z zeszłotygodniowej zapowiedzi z materiałem z oryginału, podkreślając doskonałą pracę deweloperów w zakresie zachowania i poprawy atmosfery oryginalnej gry, nowych stref i nie tylko. Choć animacja wymaga jeszcze trochę pracy, remake wygląda bardzo, bardzo dobrze.

Remake Dead Space okaże się dość wymagającą grą na PC, co nie dziwi, biorąc pod uwagę, że to jedna z tych gier, która ukaże się dopiero w 2023 roku na konsolach current-gen. Według oficjalnych wymagań systemowych, do gry zalecany jest procesor graficzny NVIDIA RTX 2070 lub AMD Radeon RX 6700 XT.

Remake Dead Space ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S 27 stycznia 2023 roku na całym świecie.

Isaac Clarke jest zwykłym inżynierem wysłanym do naprawy ogromnego statku górniczego USG Ishimura, ale odkrywa, że coś poszło strasznie nie tak. Załoga statku została zniszczona, a ukochana partnerka Isaaca, Nicole, zaginęła gdzieś na pokładzie.

#Nowy #film #porównujący #rozgrywkę #remakeu #Dead #Space #podkreśla #niesamowitą #atmosferę #nowe #strefy #nie #tylko

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska