Nowy iOS 16.0.3 już wkrótce

Wiadomości

Nowa wersja powłoki zostanie wydana w tym lub przyszłym tygodniu.

Jak donosi portal tematyczny macrumors.com, Apple przygotowuje się do wydania świeżej wersji autorskiej powłoki iOS 16.0.3. Premiera powinna nastąpić w tym lub przyszłym tygodniu.

 iOS 16.0.3

Według źródła, świeży iOS 16.0.3 przyniesie ze sobą poprawki dla paskudnych błędów i bugów w iOS 16.0.2, w tym problem z niewystarczającą głośnością podczas rozmowy przez CarPlay na iPhone 14 Pro. Migotanie ekranu przy niskiej jasności, glitche w aplikacji mail i różne błędy występujące podczas edycji filmów kinowych nakręconych na iPhonie, w Final Cut Pro i iMovie na Macu.

Według wstępnych doniesień, stabilny iOS 16.1 zostanie wydany jeszcze w tym miesiącu. Przypuszczalnie iOS 16.1 będzie miał wsparcie dla Live Activity w aplikacjach firm trzecich, pojawi się także “Green Energy Charging” (tylko użytkownicy z USA) i nie tylko.

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska