Nowy trailer Sonic Frontiers skupia się na systemie walki

Rozrywka

©

W sieci pojawił się nowy zwiastun Sonic Frontiers, szczegółowo przedstawiający bojową część gry. Jest to obszar rozgrywki, który SEGA przeprojektowała na potrzeby tej części gry i poświęca mu się teraz więcej uwagi niż w poprzednich grach.

Uniki, parowanie, kontry, combosy i nowa umiejętność Cyloop są częścią walki, a gra posiada nawet drzewko umiejętności. Oprócz małych wrogów w grze występują również ogromne tytany.

Sonic Frontiers ukaże się 8 listopada na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC i Nintendo Switch. Jeśli złożysz zamówienie przedpremierowe, otrzymasz darmową skrzynkę ze skarbami poszukiwacza przygód. Zawiera punkty umiejętności, czerwone nasiona mocy i niebieskie nasiona obrony, aby zapewnić wczesną przewagę.

#Nowy #trailer #Sonic #Frontiers #skupia #się #systemie #walki

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska