NVIDIA GeForce Experience 3.26 naprawia spadek wydajności w systemie Windows 11, wersja 22H2.

Technologii

Nvidia udostępniła do pobrania wersję beta NVIDIA GeForce Experience 3.26. Finalna wersja pojawi się w przyszłym tygodniu

Microsoft udostępnił system Windows 11 w wersji 22H2 20 września 2022 roku. Aktualizacja Windows 11 2022 zawiera wiele usprawnień różnych elementów systemu, w tym zmiany w menu Start, pasku zadań, Snap Assist, Eksploratorze Windows, Menedżerze zadań, usprawnienia w grach, a także zmiany w aplikacji Ustawienia oraz Focus i Quick Settings.

Zaraz po wydaniu aktualizacji Windows 11 2022 Update niektórzy użytkownicy, którzy zainstalowali system Windows 11 w wersji 22H2, zaczęli zgłaszać obniżoną wydajność w grach. Na przykład, wiele osób zgłaszało niestabilną liczbę klatek na sekundę i zacinanie się, a także niższe od normalnego zużycie procesora w grach. Obejściem było przełączenie w ustawieniach zasilania na maksymalną wydajność.

Nvidia udostępniła do pobrania wersję beta programu NVIDIA GeForce Experience v3.26. Finalna wersja pojawi się w przyszłym tygodniu. Osoby chcące wypróbować nową wersję mogą wybrać jedną z dwóch opcji.

Lub, jeśli program NVIDIA GeForce Experience jest już zainstalowany:

  • Otwórz aplikację NVIDIA GeForce Experience i przejdź do ustawień.
  • Aktywuj opcję “Włącz funkcje eksperymentalne”. Być może konieczna będzie aktualizacja programu GeForce Experience” i zamknąć program.
  • Po 30 sekundach otwórz aplikację, a ona pobierze aktualizację.
Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska