Oficjalne – Resident Evil 4 Remake już na PC, PS4, PS5, Xbox Series X i Xbox One

Rozrywka

Jak podaje serwis Idle Sloth, w brytyjskim oddziale Amazona pojawiła się wersja Xbox Series X | S oraz Xbox One remake’u Resident Evil 4, co potwierdza, że gra Capcomu z gatunku survival horror pojawi się również na starszych konsolach Microsoftu.

Resident Evil 4 Remake (Xbox One Series X)

Resident Evil 4 Remake był pierwotnie pomyślany jako exclusive na PC i konsole obecnej generacji. Jednak podczas Tokyo Game Show 2022 Capcom ogłosił, że remake przygód Leona pojawi się także na PS4. W tym sensie wersja na Xbox One była pożądana, ale nie do końca oczywista. Krótko mówiąc, nie było oficjalnego potwierdzenia, które teraz pojawiło się, choć pośrednio, ze strony Amazon UK.

Dla przypomnienia, Resident Evil 4 Remake będzie dostępny od 24 marca. Capcom podzieli się większą ilością szczegółów na temat tej niezwykle oczekiwanej, odświeżonej edycji podczas specjalnego wydarzenia o nazwie Resident Evil Showcase w październiku, a więcej szczegółów na temat daty i godziny zostanie ujawnionych w najbliższych dniach.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska