OPPO x Adidas. Specjalna oferta z okazji rozpoczęcia Ligi Mistrzów

OPPO Elektronika


OPPO jest jednym z oficjalnych partnerów UEFA Champions League. Z okazji rozpoczęcia się mistrzostw firma przygotowała specjalną promocję.

Za nami udane mistrzostwa Europy w lekkoatletyce.  Jednak to nie koniec tegorocznych, sportowych wrażeń. Wkrótce rozpoczynają się Mistrzostwa UEFA. Przed nami kolejne dni sportowych wrażeń i emocji. Z tej okazji OPPO, jeden z czołowych partnerów UEFA Champions League przygotował specjalną ofertę dla swoich użytkowników wraz z Adidasem. Od 2 września, kupując smartfon OPPO z serii Reno7 możemy otrzymać vouchery na zakupy w sklepie internetowym Adidas. Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

OPPO

O firmie OPPO

Jeżeli ktoś z was wcześniej nie słyszał o firmie OPPO, to ta promocja jest świetną okazją, abyście ją poznali. W telegraficznym skrócie OPPO to chińska marka produkująca różne innowacyjne technologie, w tym smartfony, które należą do grupy jakościowych i budżetowych urządzeń. Firma powstała w 2004 roku a obecnie jej produkty dostępne są w 50 krajach. OPPO przede wszystkim znane jest z niesamowicie ciekawych obudowań smartfonów. Firma często używa w swoich produktach holograficznej powłoki.

OPPO x Adidas, warunki oferty

Od 2 września do 27 października każdy, kto przymierzy się do zakupu smartfonu OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G i OPPO Reno7 może otrzymać vouchery na zakupy w autoryzowanym sklepie internetowym Adidas. W zależności od wybranego modelu wartość vouchera będzie mniejsza lub większa. Osoby, które zdecydują się na model Reno7 5G mogą otrzymać voucher o wartości 300 zł. Natomiast przy zakupie modeli OPPO Reno7 Lite 5G lub OPPO Reno7 będzie to voucher o wartości 200 zł.

Promocja jest dostępna w sklepach partnerskich oraz w salonach operatorów telekomunikacyjnych. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą, koniecznie sprawdźcie, czy promocja jest dostępna w wybranym przez was punkcie, ponieważ Nie każdy sklep ma podpisaną umowę z firmą OPPO.

Nowy iPhone SE będzie wyglądał jak iPhone XR. To nie jest dobry kierunek#OPPO #Adidas #Specjalna #oferta #okazji #rozpoczęcia #Ligi #Mistrzów

Podziel się
Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska