Oryginalny artysta i kompozytor Akira Yamaoka zaangażowany w odrodzenie Silent Hill

Rozrywka

©

Wygląda na to, że twórcy kultowych części Silent Hill zamierzają wziąć czynny udział w odrodzeniu serii. Zaraz po tym, jak Konami obiecało podzielić się w tym tygodniu jakimiś dużymi wiadomościami dotyczącymi franczyzy, użytkownicy zwrócili uwagę na działania oryginalnych twórców serii horrorów.

Masahiro Ito, twórca pierwszych trzech części Silent Hill i kompozytor serii Akira Yamaoka nie tylko zacytowali Konami, ale wprost namawiali graczy do wypatrywania przyszłych zapowiedzi.

Jeśli wierzyć przeciekom, Masahiro Ito pracuje nad oprawą wizualną zupełnie nowej gry z serii Silent Hill. Artysta jest zaangażowany w rozwój Silent Hill Sakura, do którego narysował concept art.

Z wyglądu Akira Yamaoka będzie odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową do kilku nowych gier z serii Silent Hill, o których dowiemy się 20 października.

#Oryginalny #artysta #kompozytor #Akira #Yamaoka #zaangażowany #odrodzenie #Silent #Hill

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska