Otwarta beta Diablo 4 odbędzie się 24-26 marca – ujawniono zwiastun kinowy

Rozrywka

Podczas IGN Fan Fest 2023 odsłonięto kinowy zwiastun Diablo IV. Zwiastun ujawnił datę otwartych beta testów wraz z ich szczegółami. W dniach 24-26 marca, osoby chcące zapoznać się z nadchodzącym action-RPG, stworzą postać i napompują ją do 25 poziomu.

W ramach testów dostępny będzie prolog i pierwszy akt, ale nie będzie można przenieść postępów z otwartej bety do pełnej gry. Pełną premierę zaplanowano na 6 czerwca. Klienci, którzy zamówią Diablo IV w przedsprzedaży, będą mogli wziąć udział w osobnej becie między 17 a 19 marca.

Beta_Diablo_4

Zostało to ujawnione podczas wywiadu z dyrektorem gry Joe Shealy. według Shealy’ego, beta oferuje “szerokie spojrzenie na grę”, ponieważ zarówno prolog, jak i pierwszy akt rozgrywają się w regionie Broken Peaks.

Główny bohater w zwiastunie nie jest jedną z klasycznych postaci gry, gdyż jest to postać niestandardowa, stworzona w edytorze gry przed rozpoczęciem rozgrywki. Postacie niestandardowe będą brały udział w cutscenkach Diablo 4, przy czym mnóstwo cutscenek jest już dostępnych w becie i mnóstwo innej zawartości dla ponad 30 godzin kampanii gry i zadań pobocznych.

Premiera Diablo 4 zaplanowana jest na 6 czerwca i będzie dostępna na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz PC. Beta będzie dostępna na wszystkich tych platformach.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska