Palit zapowiada karty graficzne NVIDIA RTX 4070 Ti w trzech seriach

GeForce-RTX-4070-Ti-GameRock-Classic Elektronika

Firma Palit zaprezentowała serię kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti. Na liście znajdują się jednocześnie 3 modele.

Palit GeForce RTX 4070 Ti GameRock

Model ten wykonany jest z kryształów Starlight Black (“Gwiezdne światło w ciemności”). Posiada podświetlenie ARGB, które można zsynchronizować z innymi podświetlanymi urządzeniami.

Palit-GeForce-RTX-4070-Ti-GameRock

GameRock posiada również nowy system chłodzenia Gale Hunter Fan. Który według twórców zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła i płynniejszy przepływ powietrza.

GeForce RTX 4070 Ti GameRock Classic

Model ten różni się od poprzedniej wersji tylko wyglądem. W GameRock Classic zastosowano półprzezroczyste białe kryształy. Z kolei w systemie chłodzenia zastosowano zestaw matryc Triple A dla lepszego odprowadzania ciepła. Dodatkowo karta wyposażona jest w podświetlenie.

GeForce-RTX-4070-Ti-GameRock-Classic

GeForce RTX 4070 Ti GamingPro

Trzeci model charakteryzuje się bardziej surowym wzornictwem przemysłowym. Nie różni się jednak pod względem wydajności. Wyposażony jest w system chłodzenia Gale Hunter Fan oraz płyty chłodnicy Y Formula. Posiada również system podświetlenia.

GeForce-RTX-4070-Ti-GamingPro

Warto zaznaczyć, że wszystkie trzy karty zostały wyposażone w 12 GB pamięci wideo oraz układy graficzne AD104-400 z 7680 rdzeniami CUDA opartymi na architekturze Ada Lovelace. Ceny nie zostały jeszcze sprecyzowane.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska