Peter Facinelli z “Zmierzchu” wita pierwsze dziecko z narzeczoną Lily Anne Harrison

Peter Facinelli z "Zmierzchu" wita pierwsze dziecko z narzeczoną Lily Anne Harrison Rozrywka

Peter Facinelli i Lily Anne Harrison powitali na świecie mały zawiązek radości (Picture: Getty/@peterfacinelli)

Peter Facinelli potwierdził narodziny swojego pierwszego dziecka z partnerką Lily Anne Harrison, a maleństwo przyszło na świat w Labor Day 

Gwiazda Zmierzchu, 48, który grał dr Carlisle Cullen w hitowej franczyzie filmowej, potwierdził, że jego narzeczona Lily, 33, urodziła 5 września. 

Dzieląc się zdjęciem maleńkiego dziecka trzymającego jego palec, Peter napisał: “Happy “Labor” Day @lilyanneharrison Sept 5th, 2022″.

Chociaż Lily jeszcze nie podzieliła się własnym postem o dziecku, repostowała zdjęcie od Petera, a także wiadomości z gratulacjami od przyjaciół na swojej historii na Instagramie. 

Para nie ujawniła jeszcze nazwy swojego noworodka ani płci, ale komentarze od przyjaciół sugerowały, że mogli powitać chłopca. 

Aktor Drew Powell napisał: ‘Yeahhhhhh!!!! Witaj na świecie mały Pete!”, a Ross McCall dodał: “Tak niewiarygodnie szczęśliwy dla was wszystkich. Witaj na świecie, ‘lil man’.

Lily Anne Harrison i Peter Facinelli w Nowym Orleanie Luizjana Nienawidziliśmy cię NOLA 10 Nov 2019 https://www.instagram.com/p/B4tkAksnZuU/
Para zeszła się w 2016 roku (Fot. Lily Anne Harrison / Instagram)

Podczas gdy nowe dziecko jest pierwszym dzieckiem Lily, jest to czwarty bundle of joy dla Petera, który ma troje starszych dzieci. 

Aktor dzieli córki Luca, 25, Lola, 19 i Fiona, 15, z byłą żoną Jennie Garth.

Peter i Lily są razem od 2016 roku, z gwiazdą Fastlane proponującą w styczniu 2020 roku na romantycznej kolacji na plaży w Estrella Del Mar Beach and Golf Resort przed rodzicami swojej córki i Lily. 

WEST HOLLYWOOD, KALIFORNIA - 18 STYCZNIA: Peter Facinelli i Lily Anne Harrison uczestniczą w Mr. Warburton Magazine Pre-SAG Awards Event And Launch Party at Warrior 18 stycznia 2020 roku w West Hollywood w Kalifornii. (Photo by J. Countess/Getty Images)
Para zaręczyła się w styczniu 2020 roku (Fot. J. Countess/Getty Images)

Para musi jeszcze zawiązać węzeł, ponieważ niedawno ujawnili, że czekali, aż sprawy wrócą do normy wśród trwającej pandemii koronawirusów przed zorganizowaniem ich wielkiego dnia.

Peter powiedział Ludzie w październiku ubiegłego roku: ‘Chcę [our wedding] być w świecie, w którym nie ma masek’.

‘Dla nas nie ma pośpiechu. Jesteśmy sobie oddani i’przeżywamy wspólne życie.’

Dodał: ‘Już czuję się mężatką. Mamy wszystko oprócz kawałka papieru i przyjęcia!’

Masz jakąś historię?

Jeśli masz historię o celebrytach, wideo lub zdjęcia skontaktuj się z zespołem rozrywkowym Metro.co.uk wysyłając e-mail na adres celebtips@metro.co.uk, dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając naszą stronę Submit Stuff – chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

WIĘCEJ : Fani Zmierzchu, skomponujcie się… Taylor Lautner jest otwarty na ponowne zagranie Jacoba Blacka

WIĘCEJ : Gwiazda Zmierzchu Ashley Greene spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Paulem Khourym#Peter #Facinelli #Zmierzchu #wita #pierwsze #dziecko #narzeczoną #Lily #Anne #Harrison

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska