Pierwsi nabywcy iPhone 14 pokazali unboxing i użytkowanie smartfona na filmie

iPhone_14_unboxing Elektronika

Smartfony Apple iPhone 14, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max oficjalnie trafią do sprzedaży dopiero w piątek, ale jak to zwykle bywa, niektórzy klienci mieli szczęście dostać swoje iPhone’y kilka dni wcześniej.

W efekcie nowy design można już zobaczyć w wielu praktycznych filmach. Klip w tweecie DuanRui jasno pokazuje, że podwójny otwór iPhone’a 14 Pro Max może być rozpoznany jako taki w odpowiednim świetle, nawet przy zaciemnionym obszarze między dwoma wycięciami wyświetlacza. Pod koniec filmu można zobaczyć animację Dynamic Island po podłączeniu kabla do ładowania.

Użytkownik Majin Boo mógł podzielić się kolejnym filmem hands-on z iPhone’a 14 Pro, a także filmem z unboxingu iPhone’a 14. Jak zwykle kompaktowe opakowanie nowych iPhone’ów pozbawione jest plastiku, ale poza samym smartfonem i kablem do ładowania USB-C do Lightning, Apple nie dołącza żadnych akcesoriów. W filmie hands-on szczegóły nowego fioletowego odcienia, jak również iOS 16’s customisable lock screen, z których ten ostatni jest również dostępny na starszych iPhone’ach.

Wreszcie na YouTube opublikowano filmik pokazujący jeszcze kilka funkcji Dynamic Island. Na przykład, jeśli aparat jest w użyciu, między dwoma otworami pojawia się zielona kropka, która ma uniemożliwić aplikacjom dostęp do aparatu bez wiedzy użytkownika. Jeśli używana jest aplikacja nawigacyjna, która nie została jeszcze zaktualizowana dla Dynamic Island, będzie ona nadal reprezentowana przez ikonę w rozwiniętym otwarciu.

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska