Pierwsze porównanie graficzne Scorn pokazuje imponujące wyniki dla Steam Deck/PC/Xbox Series

Rozrywka

©

Koszmarny pierwszoosobowy horror przygodowy Scorn ukazał się już teraz, a my mamy już porównanie graficzne Scornu porównujące wydajność i oprawę wizualną gry na Steam Deck, PC i Xbox Series X|S.

Ten pierwszy film porównawczy pochodzi z technicznego kanału YouTube “ElAnalistaDebits” i pokazuje, jak gra działa i wygląda świetnie na wszystkich platformach, w tym Steam Deck i Series S. Na podstawowej konsoli next-gen Microsoftu ograniczono filtrowanie tekstur i zakres renderowania LOD, ale ogólnie rezultaty są całkiem niezłe. Na Steam Deck firma Valve uruchomiła grę Scorn na najwyższych ustawieniach, ale na podstawie tego porównania można stwierdzić, że niższa rozdzielczość skutkuje niektórymi rozmytymi detalami obecnymi na PC i Xbox Series.

Co do czasów ładowania – wydają się być szybkie na wszystkich platformach. Ciekawostką jest, że choć obiecano inaczej, gra nie wspiera obecnie DLSS na PC. Kilka dni temu informowaliśmy już, że Direct Storage na PC nie będzie dostępne – jedynie wersja na Xboxa obsługuje Direct Storage.

#Pierwsze #porównanie #graficzne #Scorn #pokazuje #imponujące #wyniki #dla #Steam #DeckPCXbox #Series

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska