Pierwszego dnia sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy Sons of the Forest

Rozrywka
Innego dnia, 23 lutego, we wczesnym dostępie Para wyszedł survivalowiec Synowie Lasu. I jego twórcy Gry na koniec nocy potwierdzonyże premiera była udana. Pierwszego dnia po premierze sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy gry, a 85% kupujących poleca projekt innym.
W ostatnim czasie obserwuje się ciągły wzrost liczby i aktywności graczy. Horror ustanowił już pierwszy rekord frekwencji: ponad 350 tys jednoczesnych graczy. A w tej chwili w grze jest prawie 342 tysiące graczy.
Twórcy Sons of the Forest postanowili skorzystać z modelu wczesnego dostępu, aby nie opóźniać już premiery oraz z uwagi na to, że gra jest bardziej rozbudowana i większa niż wszystko, co robili do tej pory. Mimo to premiera przebiegła sprawnie, a gra znalazła się na szczycie listy sprzedaży na Steamie.

W Sons Of The Forest musimy udać się do lasów deszczowych w poszukiwaniu zaginionego milionera. A na miejscu czeka nas nie tylko zamieszanie luksusowej przyrody, ale także wiele odkryć, w tym przerażających.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska