Pierwszy gameplay Star Wars Jedi: Survivor ma zostać ujawniony 9 grudnia

Star-Wars-Jedi-Survivor Rozrywka

wiastun gameplayu Star Wars Jedi: Survivor zostanie zademonstrowany na zbliżającym się The Game Awards 2022. Sama uroczystość, przypominamy, rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 1:30.

Star-Wars-Jedi-Survivor

Star Wars Jedi: Survivor, czyli sequel gry Star Wars Jedi: Fallen Order, został zapowiedziany w maju tego roku. Gra jest tworzona przez Respawn Entertainment, Electronic Arts i Lucasfilm Games. Pierwszy gameplay Survivor zostanie pokazany na The Game Awards – wcześniej był tylko cinematic. Według Jeffa Keeleya, gospodarza i organizatora ceremonii, fani powinni naprawdę niecierpliwie czekać na to demo.

Według informacji ujawnionych na Steamie, Star Wars Jedi: Survivor może ukazać się 16 marca 2023 roku. Tam też można było zerknąć na jego wymagania systemowe – strona została później wyczyszczona.

Star Wars Jedi: Survivor powstaje z myślą o serii Xbox, PlayStation 5 i PC. Akcja nowelki rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z Fallen Order. Wcześniej twórcy pokazali nowe concept arty dla gry.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska