Pixel Watch i Apple Watch obok siebie

Technologii

Pixel Watch po prostu nie może przestać wyciekać. Widzieliśmy tonę treści Pixel Watch do tej pory, a nowy wyciek przynosi nam bliższe spojrzenie na zegarek, z Apple Watch tuż obok niego. Na dodatek wypłynęła tona renderów Pixel Watch.

Zegarek Google Pixel Watch stoi obok zegarka Apple Watch

Pixel Watch i Apple Watch obok siebie
Pixel Watch i Apple Watch obok siebie

Widzieliśmy już unboxing Pixel Watch przed czasem, więc mieliśmy okazję sprawdzić jego rzeczywiste zdjęcia. Cóż, ten nowy zestaw zdjęć wypłynął również na Reddit, z tego samego źródła. Oprócz garści ujęć Pixel Watch, można zobaczyć go również w porównaniu do Apple Watch. Oba pozują obok siebie, na ręce osoby, jak widać poniżej.

Zwróćcie uwagę, że pozuje on obok mniejszego, 41-milimetrowego modelu Apple Watch. Pixel Watch jest rzeczywiście dość kompaktowy, i pokochasz go, jeśli lubisz okrągłe zegarki, i nienawidzę dużych zegarków w tym samym czasie.

Teraz, oprócz tego zdjęcia, wypłynęła garść dodatkowych, pokazujących zegarek pod różnymi kątami. Możesz sprawdzić je w galerii poniżej. Należy pamiętać, że ten model zegarka pochodzi z “Polished Silver Stainless Steel przypadku” i “Charcoal Active band”.

Wypłynęła też tona renderów Pixel Watch

Powiedziawszy to, zarówno Roland Quandt (tipster) i Piet, projektant UI, udostępnił kilka dodatkowych renderów Pixel Watch. Wygląda na to, że zegarek pojawił się zarówno na Amazonie, jak i na stronie w Japonii.

Różne różne obrazy są dostępne w galerii poniżej, pokazując Pixel Watch w obu opcjach kolorystycznych. Teraz, sam zegarek może pochodzić tylko w dwóch kolorach (srebrny i brązowy), ale zespoły są dostępne w tonie różnych kolorach.

Opaski “Active” są pokazane tutaj, oprócz opasek “Woven”, które zdecydowanie dają trochę flary do projektowania tego zegarka. Kolor samego zegarka nie jest zbyt ważny, ponieważ górne szkło i tak pokrywa zdecydowaną większość, gdy patrzymy na niego prosto.

Pixel Watch stanie się oficjalnym urządzeniem już jutro, podczas imprezy Google’a poświęconej Pixelom. Jego premiera odbędzie się wraz ze słuchawkami Pixel 7 i Pixel 7 Pro.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska