Pixel Watch isn't getting the credit that it deserves

Wiadomości

Tech-tober jest w pełnym rozkwicie, jakby to nie było już oczywiste z napływem ogłoszeń, premierami urządzeń i losowym Amazon Prime Day część dwa wrzucone do mieszanki. Ale ponad całym tym hałasem, jest coś, co pozostawiło mnie z garścią mieszanych uczuć, i to jest Pixel Watch.

Miałem szczęście otrzymać Pixel Watch do recenzji Android Central, ponieważ jest to (dla mnie, przynajmniej) jedna z największych premier produktowych od lat. Jak zauważyłem w recenzji, platforma wearable Google istnieje od lat, a my zostaliśmy “pozostawieni na czytaniu”, gdy rozwój Pixel Watch postępował aż do teraz.

Zdecydowanie zostaliśmy rozpieszczeni

Samsung Galaxy Watch 5 Pro zbliżenie na domyślną tarczę zegarka.

(Image credit: Michael Hicks / Android Central)

Ale jeśli rozejrzeć się po różnych recenzjach, można powiedzieć, że ogólne odczucia są podzielone między byciem całkiem dobrym lub nie. Całkiem sporo z tych recenzji, z wyjątkiem jednego lub dwóch, wskazują na żywotność baterii jako “skargę”. Ja bym twierdził, że choć czas pracy na baterii mógłby być zdecydowanie lepszy, to nie jest tak źle, jak inni to przedstawiają.

Nie wierzycie mi? Spójrzcie na. Apple Watch Series 8. Apple ocenia, że jego najnowszy smartwatch wytrzyma “zaledwie” 18 godzin na jednym ładowaniu. Teraz należy pamiętać, że nie jest to produkt pierwszej generacji, ponieważ Apple jest w grze wearable od 2015 roku. Czy uwierzylibyście, że Apple Watch Series 0 i Apple Watch Series 8 są oceniane na taką samą ilość czasu pracy na baterii ? 18 godzin. I to przy możliwości kontrolowania wszystkiego, od krzemu po oprogramowanie i wszystko pomiędzy.

Samsung Galaxy Watch 5 obok Apple Watch Series 7

(Image credit: Andrew Myrick / Android Central)

Pierwsza próba Google’a wchodzi z oceną 24-godzinną, oferując sześć dodatkowych godzin pracy na baterii, będąc jednocześnie tańszym. Ale tu jest prawdziwy problem – zostaliśmy rozpieszczeni. Samsung Galaxy Watch 5 jest oceniany na maksymalnie 50 pięćdziesiąt godzin, co jest wystarczająco szalone. Galaxy Watch 5 Pro? Oszałamiająca liczba osiemdziesięciu godzin. Oczywiście, te oceny są w idealnym stanie, przechodząc przez serię testów, które są precyzyjnie dostrojone, aby zapewnić jak najlepsze wyniki, i nie są dokładnie osiągalne.

Pixel Watch jest oceniany jako urządzenie o dłuższym czasie pracy na baterii niż najnowszy Apple Watch, mimo że jest wearable pierwszej generacji.

#Pixel #Watch #isn039t #credit #deserves

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska